ODKAZY NA ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY, PŘEDNÁŠKY A VIDEA

 

V brzké době dorazí do ČR rychlotesty, které stanoví přítomnost protilátek vůči koronaviru. Varujeme před přehnaným očkáváním, protože negativní výsledek testu nic neznamená. Přítomnost protilátek je detekovatelná nejdříve za týden od onemocnění. Absolutně tedy nemá smysl preventivně testovat zdravé jedince!

Pokud jste se v nedávné době vrátili z Číny nebo JV Asie a objevil se u vás kašel, horečka a/nebo pocit ztíženého dýchání, NECHOĎTE DO ČEKÁRNY BEZ PŘEDCHOZÍ KONZULTACE!!! Spojte se s námi telefonicky nebo emailem.

Na internetových stránkách České televize je k dipozici článek se základnimi informacemi o novém koronaviru. Čtete zde. Infolinka Státního zdravotního ústavu pro kohokoliv, kdo se potřebuje poradit v souvislosti s koronavirem, je k dispozici denně od 9 do 21 hodin na čísle: 724 810 106.

Mikrobiom pomáhá imunitě a ovlivňuje emoce. Střeva jsou další řídicí centrum, plocha tenkého střeva je jako tenisový kurt, mozková kůra je jen větší pizza. Pro spokojený život je důležitější dobré trávení než geniální mozek, říká psychiatr Radkin Honzák. Sledujte zde.